Mura Nafta1903 5
Mura Nafta1903 6

odigrane tekme

Članska selekcija

tekme pred nami

Članska selekcija

Lestvice

Članska selekcija

odigrane tekme

Članska selekcija

12. krog
17.10.2026, Mestni stadion Fazanerija
11. krog
11.10.2026, Športni park Lendava
10. krog
19.09.2026, Stadion Rajko Štolfa Sežana
9. krog
11.09.2026, Grosuplje
8. krog
04.09.2026, Lendava/Lendva
7. krog
30.08.2026, Lendava/Lendva
6. krog
21.08.2026, Ljubljana
5. krog
15.08.2026, Lendava/Lendva
4. krog
09.08.2026, 9.avgust 2026 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
3. krog
01.08.2026, 1.avgust 2026 | Lendava, Športni park Lendava
2. krog
26.07.2026, 26.julij 2026 | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana
1. krog
17.07.2026, 17.julij 2026 | Lendava, Športni park Lendava
tekme pred nami

Članska selekcija

13. krog
28.10.2026, Športni park Lendava
14. krog
01.11.2026, Štadion Z'dežele
15. krog
07.11.2026, Športni park Lendava
16. krog
21.11.2026, Ljudski vrt Maribor
17. krog
28.11.2026, Športni park Domžale
18. krog
05.12.2026, Športni park Lendava
19. krog
30.01.2027, Športni park Lendava
20. krog
06.02.2027, Stadion Stožice Ljubljana
21. krog
10.02.2027, Športni park Lendava
22. krog
13.02.2027, Športni park NK Aluminij
23. krog
20.02.2027, Športni park Lendava
24. krog
27.02.2027, Stadion Stožice Ljubljana
25. krog
06.03.2027, Športni park Lendava
26. krog
13.03.2027, Športni park Lendava
27. krog
20.03.2027, Nogometni park Brinje Grosuplje
28. krog
03.04.2027, ŠRC Bonifika Koper
29. krog
10.04.2027, Športni park Lendava
30. krog
14.04.2027, Mestni stadion Fazanerija
31. krog
17.04.2027, Športni park Lendava
32. krog
24.04.2027, Štadion Z'dežele
33. krog
01.05.2027, Športni park Lendava
34. krog
08.05.2027, Ljudski vrt Maribor
35. krog
15.05.2027, Športni park Domžale
36. krog
22.05.2027, Športni park Lendava
Lestvice

Članska selekcija

Lestvica po 12. krogu PLT

T Z N P T
1.Maribor1165023
2.Koper1154219
3.Bravo Ljubljana1254319
4.Olimpija Ljubljana1253418
5.Nafta 19031252517
6.Celje1043315
7.Aluminij1234513
8.Brinje Grosuplje1132611
9.Mura1225511
10.Kalcer Radomlje111467

smart post preloader

Prekmurski derbi brez zmagovalca: Nafta s Fazanerije odnesla točko

12.krog PLT Mura Nafta1903 06

Nafta 1903 je v 12. krogu Prve lige Telemach na gostovanju pri Muri remizirala brez zadetkov (0:0). Najlepšo priložnost Lendavčanov je imel Mátyás Vidnyánszky, ki je v prvem polčasu zadel vratnico. Trener Mere Hermoso je po srečanju pohvalil obrambno čvrstost in zrelost ekipe, ki že drugo tekmo zapored ni prejela zadetka.

PREBERI OBJAVO

»Pokazali smo celotni Sloveniji, da nismo avtsajderji in da znamo igrati nogomet«

Kimi 2

Nafta 1903 je na prekmurskem derbiju z Muro osvojila točko po remiju brez zadetkov (0:0). KimiLavrenčič je po srečanju poudaril pomen zaupanja trenerjev, večje minutaže in dobre forme v letošnji sezoni. Prepričan je, da je Nafta dokazala svojo kakovost in da lahko samozavestno nadaljuje prvenstvo.

PREBERI OBJAVO

Mere Hermoso pred derbijem: Želimo napadati in dosegati gole

Mura Nafta1903 Mere Hermoso 2

Trener Nafte 1903 Mere Hermoso pred prekmurskim derbijem z Muro poudarja, da bo ekipa ostala zvesta svoji napadalni filozofiji. Kljub posebnemu pomenu tekme želi predvsem zbrano, povezano in odločno predstavo svojih igralcev. Po njegovih besedah bo odločilno tisto, kar bodo nogometaši pokazali v 90 oziroma 95 minutah igre.

PREBERI OBJAVO

OBJAVE

Mura Nafta1903 2

Mura – Nafta 1903: Hermoso napov...

Nafta 1903 v soboto gostuje pri Muri v Fazaneriji, kjer jo čaka drugi prekmurski ...
Pihler Nafta Bravo 2

Aleks Pihler po zmagi nad Bravom...

Kapetan Nafte 1903 Aleks Pihler je po domači zmagi nad Bravom z 1:0 izrazil ...

11.krog TLP NAFTA1903 BRAVO 9

Maroša zadel, Erjavšek ubranil e...

Nafta 1903 je v 11. krogu Prve lige Telemach pred domačimi navijači premagala Bravo ...

Intervju Hermoso 2

Mere Hermoso pred tekmo Nafta – ...

Trener Nafte 1903 Mere Hermoso je tik pred tekmo z Bravom spregovoril o pripravljenosti ...

Dragoner 04

Dragoner po nastopih za Madžarsk...

Áron Mátyás Dragoner se je po reprezentančnih obveznostih vrnil v vrste Nafte 1903. Za ...

11.krog TLP NAFTA1903 BRAVO 4

Nafta 1903 – Bravo | V nedeljo z...

Po reprezentančnem premoru se nogomet vrača v Športni park Lendava. Nafta 1903 bo v ...

NAFTIN INTERVJU

SELEKCIJE NAFTE 1903

smart post preloader
NAFTA OLIMPIJA2
Nafta 1903 U17 in U15 proti Olimpiji – rezultata 0:2 in 1:1

Selekciji U17 in U15 Nafte 1903 sta v 9. krogu svojih tekmovanj na domačem igrišču v Lendavi gostili Olimpijo Ljubljana. Ekipa U17 je morala priznati premoč gostom z 0:2, potem ko je Olimpija oba zadetka dosegla že v prvem polčasu. Uspešnejša je bila selekcija U15, ki je po zadetku Takácsa Kada Barnabása remizirala z 1:1....

6.krog U17 in U15 Nafta proti Koper
U17: Nafta 1903 tesno izgubila proti Kopru z 2:3
Nafta1903 Gorišnica 6.krog 2.SML
Nafta 1903 z osmimi zadetki premagala Gorišnico
CELJE NAFTA1903 6krog prva liga u15 in u17
Nafta U17 poražena v Celju, U15 osvojila točko
5krog 1SKL in U15 ILIRIJA NAFTA1903
Kadeti do štirih zadetkov, U15 visoko poražena pri Iliriji
2SML ROGAŠKA NAFTA1903
Nafta U19 do zmage v Rogaški Slatini
U17 U15 NAFTA BISTRICA 2
Nafta U15 premagala Bistrico, U17 ostala brez točk
Slovenian PrvaLiga Napredovali smo v prvo ligo2 2