TRIGLAV NAFTA1903 2
13.Krog PLT Nafta1903 Aluminij 1
TRIGLAV NAFTA1903 3

odigrane tekme

Članska selekcija

tekme pred nami

Članska selekcija

Lestvice

Članska selekcija

odigrane tekme

Članska selekcija

12. krog
17.10.2026, Mestni stadion Fazanerija
11. krog
11.10.2026, Športni park Lendava
10. krog
19.09.2026, Stadion Rajko Štolfa Sežana
9. krog
11.09.2026, Grosuplje
8. krog
04.09.2026, Lendava/Lendva
7. krog
30.08.2026, Lendava/Lendva
6. krog
21.08.2026, Ljubljana
5. krog
15.08.2026, Lendava/Lendva
4. krog
09.08.2026, 9.avgust 2026 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
3. krog
01.08.2026, 1.avgust 2026 | Lendava, Športni park Lendava
2. krog
26.07.2026, 26.julij 2026 | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana
1. krog
17.07.2026, 17.julij 2026 | Lendava, Športni park Lendava
tekme pred nami

Članska selekcija

13. krog
28.10.2026, Športni park Lendava
14. krog
01.11.2026, Štadion Z'dežele
15. krog
06.11.2026, Športni park Lendava
16. krog
21.11.2026, Ljudski vrt Maribor
17. krog
28.11.2026, Športni park Domžale
18. krog
05.12.2026, Športni park Lendava
19. krog
30.01.2027, Športni park Lendava
20. krog
06.02.2027, Stadion Stožice Ljubljana
21. krog
10.02.2027, Športni park Lendava
22. krog
13.02.2027, Športni park NK Aluminij
23. krog
20.02.2027, Športni park Lendava
24. krog
27.02.2027, Stadion Stožice Ljubljana
25. krog
06.03.2027, Športni park Lendava
26. krog
13.03.2027, Športni park Lendava
27. krog
20.03.2027, Nogometni park Brinje Grosuplje
28. krog
03.04.2027, ŠRC Bonifika Koper
29. krog
10.04.2027, Športni park Lendava
30. krog
14.04.2027, Mestni stadion Fazanerija
31. krog
17.04.2027, Športni park Lendava
32. krog
24.04.2027, Štadion Z'dežele
33. krog
01.05.2027, Športni park Lendava
34. krog
08.05.2027, Ljudski vrt Maribor
35. krog
15.05.2027, Športni park Domžale
36. krog
22.05.2027, Športni park Lendava
Lestvice

Članska selekcija

Lestvica po 12. krogu PLT

T Z N P T
1.Maribor1266024
2.Koper1264222
3.Bravo Ljubljana1254319
4.Olimpija Ljubljana1253418
5.Nafta 19031252517
6.Celje1144316
7.Aluminij1234513
8.Brinje Grosuplje1232711
9.Mura1225511
10.Kalcer Radomlje111467

smart post preloader

Mere Hermoso po tekmi s Triglavom | Nafta 1903

TRIGLAV NAFTA1903 003 Mere Hermoso 2

Mere Hermoso je po pokalnem obračunu s Triglavom Kranj spregovoril o razpletu srečanja, želji po napredovanju in predstavi Nafte 1903. Izpostavil je izboljšan pristop moštva v drugem polčasu ter priložnost Mátyása Vidnyánszkyja, ki bi lahko odločila srečanje. Modro-beli so po izenačenih 120 minutah pokalno pot zaključili po izvajanju enajstmetrovk.

PREBERI OBJAVO

Nafta 1903 po enajstmetrovkah zaključila pokalno pot

TRIGLAV NAFTA1903 002

Nogometaši Nafte 1903 so v Pokalu Pivovarna Union gostovali pri Triglavu Kranj in po izvajanju enajstmetrovk zaključili letošnjo pokalno pot. Redni del srečanja se je končal z rezultatom 1:1, ki je ostal nespremenjen tudi po podaljških. Domači so povedli v 81. minuti, le dve minuti pozneje pa je za izenačenje poskrbel Amadej Maroša. Pri izvajanju enajstmetrovk so bili uspešnejši Kranjčani, ki so slavili s skupnim rezultatom 5:3. Modro-beli se zdaj osredotočajo na nadaljevanje prvenstva v Prvi ligi Telemach.

PREBERI OBJAVO

Kimi Lavrenčič podaljšal pogodbo z Nafto do leta 2029

Kimi lavrenčič 2

Kimi Lavrenčič ostaja zvest Nafti 1903, s katero je podaljšal pogodbo do leta 2029. Podaljšanje sodelovanja potrjuje zaupanje kluba v njegove sposobnosti in nadaljnji razvoj. Ob podpisu pogodbe se je zahvalil trenerju in strokovnemu štabu za podporo ter priložnost za dokazovanje. Poudaril je, da želi z vsakodnevnim delom, trudom in dobrimi predstavami upravičiti izkazano zaupanje. Z veliko motivacije in predanosti bo tudi v prihodnjih sezonah branil barve lendavskega prvoligaša.

PREBERI OBJAVO

OBJAVE

Zorica 12.krog PLT Mura Nafta1903 1

Iz te tekme moramo potegniti poz...

Josip Ivan Zorica po prekmurskem derbiju ni skrival zadovoljstva z osvojeno točko na Fazaneriji. ...
Rok Pirtovšek po tekmi 9.kroga PLT proti Brinju 01

S točko smo zadovoljni, zdaj se ...

Prekmurski derbi med Muro in Nafto 1903 se je končal brez zadetkov. Rok Pirtovšek ...

12.krog PLT Mura Nafta1903 06

Prekmurski derbi brez zmagovalca...

Nafta 1903 je v 12. krogu Prve lige Telemach na gostovanju pri Muri remizirala ...

Kimi 2

»Pokazali smo celotni Sloveniji,...

Nafta 1903 je na prekmurskem derbiju z Muro osvojila točko po remiju brez zadetkov ...

Mura Nafta1903 Mere Hermoso 2

Mere Hermoso pred derbijem: Želi...

Trener Nafte 1903 Mere Hermoso pred prekmurskim derbijem z Muro poudarja, da bo ekipa ...

Mura Nafta1903 2

Mura – Nafta 1903: Hermoso napov...

Nafta 1903 v soboto gostuje pri Muri v Fazaneriji, kjer jo čaka drugi prekmurski ...

NAFTIN INTERVJU

SELEKCIJE NAFTE 1903

smart post preloader
NAFTA OLIMPIJA2
Nafta 1903 U17 in U15 proti Olimpiji – rezultata 0:2 in 1:1

Selekciji U17 in U15 Nafte 1903 sta v 9. krogu svojih tekmovanj na domačem igrišču v Lendavi gostili Olimpijo Ljubljana. Ekipa U17 je morala priznati premoč gostom z 0:2, potem ko je Olimpija oba zadetka dosegla že v prvem polčasu. Uspešnejša je bila selekcija U15, ki je po zadetku Takácsa Kada Barnabása remizirala z 1:1....

6.krog U17 in U15 Nafta proti Koper
U17: Nafta 1903 tesno izgubila proti Kopru z 2:3
Nafta1903 Gorišnica 6.krog 2.SML
Nafta 1903 z osmimi zadetki premagala Gorišnico
CELJE NAFTA1903 6krog prva liga u15 in u17
Nafta U17 poražena v Celju, U15 osvojila točko
5krog 1SKL in U15 ILIRIJA NAFTA1903
Kadeti do štirih zadetkov, U15 visoko poražena pri Iliriji
2SML ROGAŠKA NAFTA1903
Nafta U19 do zmage v Rogaški Slatini
U17 U15 NAFTA BISTRICA 2
Nafta U15 premagala Bistrico, U17 ostala brez točk
Slovenian PrvaLiga Napredovali smo v prvo ligo2 2