ZMAGA KADETOV IN MLADINCEV NA HOTIZI

Tim Ch. Farkaš

V soboto je kadetska in mladinska ekipa, v 11. krogu 2. SKL/SML, gostila vrstnike iz Jarenine. Na obeh tekmah, ki sta bili odigrani v hotiškem Športnem parku, so bili boljši Naftaši.

Naslednji dve tekmi sta na sporedu v nedeljo ob 12:00 oz. 14:00, ko bosta ekipi U17 in U19 gostovali pri Dravogradu.

U17 | Nafta 1903 1:0 (0:0) Jarenina

64′ Glogovec (11m)

2. skl | 11. krog | 11:00 | Sobota | 19.10.2019 | Športni park Hotiza | Hotiza

ZAČETNIH 11:
ANDRAŠEC (V), PARTLIĆ, ŠKRABAN (K), LISJAK, SOBOČAN, PIŠKOR, MEZGA, GLOGOVEC, PEČARKO, škrilec, kodba
KLOP:
JANŽA (V), GAVRILOVIĆ, gabor, utroša, GERIČ

V prvem polčasu je prevladovala gostujoča ekipa, ki si je priigrala kar nekaj lepih priložnost, a na srečo Naftašev do zadetka ni prišlo. Kot že navajeno so se modro-beli po slabšem prvem delu zbudili in prikazali dosti boljšo igro. Po zgrešenih priložnostih Lendavčanov so le-ti v 64. minuti vseeno uspeli zadeti. Po prestreženi žogi in hitrem protinapadu se je v kazenskem prostoru znašel Glogovec, ki pa je bil s strani gostujočega vratarja nepravilno oviran. Sledila je najstrožja kazen, katero pa je Glogovec izkoristil in modro-bele popeljal v vodstvo. Po prejetem zadetku so gostje do konca tekme vršili pritisk na lendavska vrata, a do izenačenje ni prišlo.

U19 | Nafta 1903 3:1 (1:1) Jarenina

6′ Lesar, 65′ Vurušić, 83′ Šimunković

2. sml | 11. krog | 13:00 | Sobota | 19.10.2019 | Športni park Hotiza | Hotiza

kovač (V), MIHALJUŠ, murković, šimunković, BIRÓ, PAVŠIČ, VURUŠIĆ, plej, FEKETE, LESAR, ŠUPLJIKA (K)