ZIMSKI TURNIR “MLADI UPI” V LENDAVI

Tim Ch. Farkaš

Minulo soboto in nedeljo so v telovadnici lendavske Dvojezične srednje šole potekali štirje turnirji v malem nogometu, katere so bile organizirane s strani Nafte 1903 v sklopu turnirja “Mladi upi”. Nastopili so mladinske selekcije U7, U9, U11 in U13.


U7 | 08:00 | Nedelja | 01.12.2019 | Telovadnica DSŠ Lendava | Lendava

 

Nastopajoče ekipe: NK Nafta 1903, NŠ Mura, FC Nagykanizsa, NK Čarda, ZTE FC, NK Gančani, NK Planika Turnišče in NK Odranci.

Končna razvrstitev:

  1. NŠ Mura
  2. ZTE FC
  3. NK Gančani
  4. NK Čarda
  5. NK Odranci
  6. FC Nagykanizsa
  7. NK Planika Turnišče
  8. NK Nafta 1903

Nagrade je podeljeval igralec članske ekipe, Marko Malešević.

 


U9 | 08:00 | Sobota | 30.11.2019 | Telovadnica DSŠ Lendava | Lendava

 

Nastopajoče ekipe: NK Nafta 1903 1, NK Nafta 1903 2, ŠNK Bakovci, FC Nagykanizsa, Lenti TE, NK Odranci, NK Gančani, NK Planika Turnišče in ZTE FC

Končna razvrstitev:

  1. ZTE FC
  2. ŠNK Bakovci
  3. Lenti TE
  4. NK Gančani
  5. FC Nagykanizsa
  6. NK Nafta 1903 2
  7. NK Planika Turnišče
  8. NK Nafta 1903 1
  9. NK Odranci

Posamezne nagrade:

  • Najboljši igralec: Józsa Levente (ZTE FC)
  • Najboljši strelec: Bence Ferincz (ZTE FC) – 7 zadetkov
  • Najboljši vratar: Viktor Pavlin (NK Gančani)

Nagrade je podeljeval igralec članske ekipe, Mitja Novinić.

 


U11 | 14:00 | Sobota | 30.11.2019 | Telovadnica DSŠ Lendava | Lendava

 

Nastopajoče ekipe: NK Nafta 1903 1, NK Nafta 1903 2, NK Planika Turnišče, ZTE FC, Lurkó UFC (zöld), Lurkó UFC (arany), PVSK, ŠNK Bakovci, Lenti TE, NK Odranci, FC Nagykanizsa, NK Vipoll Veržej

Končna razvrstitev:

  1. Lurkó UFC (arany)
  2. ZTE FC
  3. Lenti TE
  4. NK Odranci
  5. Ostale ekipe so prejeli nagrado za sodelovanje

Posamezne nagrade:

  • Najboljši igralec: Benedek Kis Szécsényi (ZTE FC)
  • Najboljši strelec: Máté Papp (Lurkó UFC – arany) – 10 zadetkov
  • Najboljši vratar: Máté Göncz (Lenti TE)

Nagrade je podeljeval kapetan članske ekipe, Vedran Vinko.

 


U13 | 14:00 | Nedelja | 01.12.2019 | Telovadnica DSŠ Lendava | Lendava

 

Nastopajoče ekipe: NK Nafta 1903 1, NK Nafta 1903 2, NK Planika Turnišče, PVSK 1, PVSK 2, FC Nagykanizsa, NK Gančani, NK Čarda, Lenti TE

Končna razvrstitev:

  1. PVSK 1
  2. PVSK 2
  3. NK Gančani
  4. FC Nagykanizsa
  5. NK Nafta 1903 1
  6. Lenti TE
  7. NK Čarda
  8. NK Nafta 1903 2
  9. NK Planika Turnišče

Posamezne nagrade:

  • Najboljši igralec: Márk Bozó (PVSK 1)
  • Najboljši strelec: Levente Fodor (PVSK 1) – 5 zadetkov
  • Najboljši vratar: Márton Holenka (PVSK 1)

Nagrade je podeljeval igralec članske ekipe, Mitja Novinić.