U19 PRIPRAVLJALNO SREČANJE NK NAFTA 1903 – NK MIKLAVŽ

Drago M

U19 PRIPRAVLJALNO SREČANJE NK NAFTA 1903 - NK MIKLAVŽ

Ekipa U19 je v soboto, 22.02.2020, odigrala svojo tretjo prijateljsko tekmo pred nadaljevanjem spomladanskega dela prvenstva. Nasprotnik je bila vodeča ekipa MNZ Maribor in sicer NK Miklavž. Srečanje na umetni travi pri Doš 1 se je končalo z rezultatom 4:4.

Modro-beli smo slabo začeli srečanje, saj smo že v 2. minuti prejeli zadetek. Vendar smo se hitro pobrali in po zadetkih v 12., 24. in 25. minuti prešli v vodstvo s 3:1. Vendar smo do polčasa po lastnih napakah prejeli tri zadetke in tako se je prvi del končal z vodstvom gostov 3:4. V drugem delu smo po nekaterih menjavah prišli do izenačenja in tako se je obračun končal z rezultatom 4:4. Strelci za »plave« so bili Pavšič 2x, Šupljika in Horvath.

Postava U19 NK Nafta 1903: Cigut Bojan (V); Plej Jan, Murković Dino, Biró Dominik, Mihaljuš Matej, Šupljika Mateo, Lesar Martin Michael, Pavšič Sašo, Šimunković Bruno, Koščak Lovro, Vurušić Leo.  V nadaljevanju so igrali še: Novak Miha (V), Matko Mišo, Horvath David Jožef, Golubić Marin, Šoš Aleks, Imre Nino, Berden David, Srša Leonardo.

Naslednja pripravljalna tekma čaka ekipo U19 v četrtek, 27.02.2020, ko se bomo na domači umetni travi srečali s člansko ekipo Hotize. Tekma se bo pričela ob 17:00.

Pripravil: Silvester Bažika, trener U19