KADETI DO ZMAGE, MLADINCI PORAŽENI

Tim Ch. Farkaš

V nedeljo je kadetska in mladinska ekipa odpotovala v Rogaško Slatino na tekmo 10. kroga 2. SKL/SML. Medtem, ko je moštvo selekcije U17 zasluženo premagalo Rogaško, so mladinci utrpeli še drugi zaporedni poraz.

Naslednji dve tekmi sta na sporedu v soboto ob 11:00 oz. 13:00, ko bosta ekipi U17 in U19 v hotiškem Športnem parku gostili vrstnike iz Jarenine.

U17 | Rogaška 0:1 (0:0) Nafta 1903

67′ Partlić

2. skl | 13:30 | Nedelja | 13.10.2019 | Športni center Rogaška Slatina | Rogaška Slatina

ZAČETNIH 11:
ANDRaŠEC (V), PARTLIĆ, ŠKRABAN, LISJAK, SOBOČAN, PIŠKOR, MEZGA, ŽGANEC (K), GLOGOVEC, PEČARKO, NIKOLIČ
KLOP:
JANŽA(V), GAVRILOVIĆ, GERIČ, ŠKRILEC, KODBA, UTROŠA

Modro-beli so že od začetka tekme igrali potrpežljivo ter prevladovali v posesti. Priigrali so si več nevarnih priložnosti, med drugimi tudi enajstmetrovko, ki pa so jo žal zapravili. Tudi v drugem polčasu so prevladovali Lendavčani, kar je v 67. minuti privedlo do zasluženega vodstva in zmage.

U19 | Rogaška 4:2 (2:0) Nafta 1903

68′ Šimunković, 91′ Šupljika (11m)

2. sml | 15:30 | Nedelja | 13.10.2019 | Športni center Rogaška Slatina | Rogaška Slatina

CIGUT (V), MIHALJUŠ, MATKO, KOŠČAK, BIRÓ, PAVŠIČ, GOLUBIĆ, VURUŠIĆ, FEKETE, LESAR, ŠUPLJIKA (K)
KLOP:
NOVAK (V), MURKOVIĆ, BERDEN, HORVATH, ŠIMUNKOVIĆ, PLEJ

Prvi polčas je pripadel domačinom, saj so bili agresivnejši od lendavske zasedbe, ki pa se nikakor ni znala odzvati na njihov pristop. Rezultat polčasa je bil 2:0. V drugem delu so modro-beli pokazali malo več borbenosti, vendar je bilo vse skupaj že prepozno za preobrat. Domači so dodali še dva gola in zasluženo zmagali 4:2. Zanesljivo zmago domače ekipe niti zadetka Šimunkovića (68′) in Šupljike (91′) nista mogla preprečiti.