VERESÉGET SZENVEDETT AZ U17 ÉS AZ U19 PTUJBAN

Tim Ch. Farkaš

Az U17 és az U19 utánpótlási szelekció csapata múlt szombaton, a 2. SKL/SML 9. fordulójában, Ptujba utazott idegenbe. A Drava elleni derbin mindkétszer a hazai csapat tudott győzelemhez jutni.

A következő két mérkőzésre vasárnap 11:00 illetve 13:00 órakor kerül sor, amikor a két legidősebb utánpótlási csapatunk ismét idegenbe utazik, ezúttal a Rogaškahoz.

U17 | DRAVA PTUJ 5:0 (2:0) NAFTA 1903

2. SKL | 9. forduló | 13:30 | szombat | 2019. október 05. | városi STADION PTUJ – műfűves pálya | PTUJ

KEZDŐ 11:
JANŽA (V), PARTLIĆ, ŠKRABAN, LISJAK, SOBOČAN, PIŠKOR, MEZGA, ŽGANEC (K), PEČARKO, ŠKRILEC, NIKOLIČ
KISPAD:
TOPOLNJAK (V), GLOGOVEC, GAVRILOVIĆ, GERIČ

A magas vereség ellenére a kék-fehérek jó játékot mutattak. Minőséges focit produkált a lendvai csapat, ám sajnos a potya gólok és a nemkihasznált lehetőségek miatt nem tudott pozitív eredményt kijátszani.

Šooš Vladimir, az U17 vezetőedzője : “Sajnos nincs egyetlen minőséges csatárunk sem, amelyik eltudnája dönteni a mérkőzést. Ezt a problémát már több meccsen is láttam. Az edzésen is sok gondunk van a gólszerzéssel és ez persze a bajnokságra is tükröződik. Ennek ellenére mindent megfogunk tenni, hogy javítunk a szituáción és pontokat szerezzünk.”

U19 | DRAVA PTUJ 5:1 (3:0) NAFTA 1903

79′ BERDEN

2. SmL | 9. forduló | 15:30 | szombat | 2019. október 05. | városi STADION PTUJ – műfűves pálya | PTUJ

KEZDŐ 11:
KOVAČ (V), MATKO, KOŠČAK, ŠIMUNKOVIĆ, BIRÓ, ŠOŠ (K), PAVŠIČ, GOLUBIĆ, FEKETE, ŠUPLJIKA, LESAR
KISPAD:
NOVAK (V), MIHALJUŠ, BERDEN, HORVATH, SAKAČ, VURUŠIĆ

Az első félidőt a hazai csapat dominálta. Szinte a játék mindegyik pontjában jobb volt a Drava. A kék-fehérek pedig a legrosszabb teljesítményüket nyujtották eddig. Ennek az eredménye a végül a 3:0 lett. A második félidőben a csapat már jobb játékot mutatott, ám sajnos csak szépíteni tudott. Az ellenfél végül még két gólt szerzett és így végleg eldöntötte a mérkőzést.