U19 FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS NK NAFTA 1903 – NK MIKLAVŽ

Drago M

Az U19-es csapatunk szombaton, 2020.02.22., lejátszotta a harmadik felkészülési mérkőzését. Az ellenfél a Miklavž csapata volt, a MNZ Maribor U19-es bajnokság vezető csapata. A mérkőzés végeredménye  4:4 lett.

Rosszul kezdtünk és már a 2. percben hátrányba kerültünk. A kapott gólra gyorsan reagáltunk és a 25. percben már 3:1 vezettünk. De az első félidő végeig saját hibánkból 3 gólt kaptunk és igy 3:4 lett a félidő eredménye. A második játékrészben néhány csere után egyenlíteni sikerült és igy az összecsapás 4:4-es döntetlennel végződött. A hazai gólokat Pavšič 2x, Šupljika és Horvath szerezték.

A következő felkészülési mérkőzést az U19 csapata csütörtökön, 2020.02.27. játsza, amikor a Hotiza felnőtt csapata lesz az ellenfél. A mérkőzés 17:00 órakor kezdődik a lendvai műfüves pályán.

Elkészítette: Bažika Silvester, U19 edző