U17-ES GYŐZELEM ÉS U19-ES VERESÉG

Tim Ch. Farkaš

Az U17 és az U19 szelekció csapata vasárnap Rogaška Slatinaba utazott, ahol a 2. SKL/SML 10. fordulójában a Rogaška ellen lépett pályára. Miközbne az U17 megérdemelt győzelmet aratott, az U19 vereséget szenvedett.

A következő két mérkőzésre szombaton 11:00 illetve 13:00 órakor kerül sor, amikor a két legidősebb utánpótlási csapatunk a hotizai Sportparkban a Jareninat fogadja vendégül.

U17 | ROGAŠKA 0:1 (0:0) NAFTA 1903

67′ PARTLIĆ

2. SKL | 13:30 | vasárnap | 2019.10.13. | sportközpont ROGAŠKA SLATINA | ROGAŠKA SLATINA

KEZDŐ 11:
ANDRAŠEC (V), PARTLIĆ, ŠKRABAN, LISJAK, SOBOČAN, PIŠKOR, MEZGA, ŽGANEC (K), GLOGOVEC, PEČARKO, NIKOLIČ
KISPAD:
JANŽA (V), GAVRILOVIĆ, GERIČ, ŠKRILEC, KODBA, UTROŠA

A lendvai csapat jól kezdte a mérkőzést, hiszen többet birtokolták a labdát és veszélyesebb helyzeteket tudtak kijátszani maguknak. A kék-fehérek kihagyott büntetője után továbbra sem valtozott az eredmény. A folytatásban is a “Naftások” domináltak, ami végül a 67. percben a vezetéshez és egyben a győzelemhez vezetett.

U19 | ROGAŠKA 4:2 (2:0) NAFTA 1903

68′ ŠIMUNKOVIĆ, 91′ ŠUPLJIKA (11M)

2. SmL | 15:30 | vasárnap | 2019.10.13. | sportközpont ROGAŠKA SLATINA | ROGAŠKA SLATINA

KEZDŐ 11:
CIGUT (V), MIHALJUŠ, MATKO, KOŠČAK, BIRÓ, PAVŠIČ, GOLUBIĆ, VURUŠIĆ, FEKETE, LESAR, ŠUPLJIKA (K)
KISPAD:
NOVAK (V), MURKOVIĆ, BERDEN, HORVATH, ŠIMUNKOVIĆ, PLEJ

Az első félidőben a hazai csapat dominálta a meccset, hiszen agresszívabb játékot produkáltak. Ez végül a két gólos hátrányhoz vezetett. A második félidőben a kék-fehérek már jobbul néztek ki, de sajnos már nem tudtak fordítani az eredményen. A Rogaška még lőtt két gólt és így magabiztos győzelemt aratott, amelyet Šimunković (68′) és Šupljika (91′) gólja sem tudott már megakadályozni.