TÉLI TEREMTORNA “IFJÚ REMÉNYSÉGEK” LENDVÁN

Tim Ch. Farkaš

Múlt szombaton és vasárnap a lendvai Kétnyelvű középiskola tornatermében négy teremtornát rendezett a Nafta 1903. Az “Ifjú reménységek” tornán négy utánpótlási csapatunk indúlt, az U7, U9, U11 és az U13.


U7 | 08:00 | vasárnap | 2019.12.01. | KKI Lendva – tornaterem | Lendva

 

Résztvevő csapatok: NK Nafta 1903, NŠ Mura, FC Nagykanizsa, NK Čarda, ZTE FC, NK Gančani, NK Planika Turnišče in NK Odranci.

Végső sorrend:

  1. NŠ Mura
  2. ZTE FC
  3. NK Gančani
  4. NK Čarda
  5. NK Odranci
  6. FC Nagykanizsa
  7. NK Planika Turnišče
  8. NK Nafta 1903

A díjakat Malešević Marko, a felnőtt csapat játékosa adta át az ifjú focistáknak.

 


U9 | 08:00 | szombat | 2019.11.30. | KKI Lendva – tornaterem | Lendva

 

Résztvevő csapatok: NK Nafta 1903 1, NK Nafta 1903 2, ŠNK Bakovci, FC Nagykanizsa, Lenti TE, NK Odranci, NK Gančani, NK Planika Turnišče in ZTE FC

Végső sorrend:

  1. ZTE FC
  2. ŠNK Bakovci
  3. Lenti TE
  4. NK Gančani
  5. FC Nagykanizsa
  6. NK Nafta 1903 2
  7. NK Planika Turnišče
  8. NK Nafta 1903 1
  9. NK Odranci

Egyéni díjak:

  • Legértékesebb játékos: Levente Józsa (ZTE FC)
  • Legjobb góllövő: Ferincz Bence (ZTE FC) – 7 gól
  • Legjobb kapus: Pavlin Viktor (NK Gančani)

A díjakat Novinić Mitja, a felnőtt csapat játékosa adta át az ifjú focistáknak.

 


U11 | 14:00 | szombat | 2019.11.30. | KKI Lendva – tornaterem | Lendva

 

Résztvevő csapatok: NK Nafta 1903 1, NK Nafta 1903 2, NK Planika Turnišče, ZTE FC, Lurkó UFC (zöld), Lurkó UFC (arany), PVSK, ŠNK Bakovci, Lenti TE, NK Odranci, FC Nagykanizsa, NK Vipoll Veržej

Végső sorrend:

  1. Lurkó UFC (arany)
  2. ZTE FC
  3. Lenti TE
  4. NK Odranci
  5. Ostale ekipe so prejeli nagrado za sodelovanje

Egyéni díjak:

  • Legértéjókesebb játékos: Kis Szécsényi Benedek (ZTE FC)
  • Legjobb góllövő: Papp Máté (Lurkó UFC – arany) – 10 gól
  • Legjobb kapus: Göncz Máté (Lenti TE)

A díjakat Vinko Vedran, a felnőtt csapat csapatkapitánya adta át az ifjú focistáknak.

 


U13 | 14:00 | vasárnap | 2019.12.01. | KKI Lendva – tornaterem | Lendva

 

Résztvevő csapatok: NK Nafta 1903 1, NK Nafta 1903 2, NK Planika Turnišče, PVSK 1, PVSK 2, FC Nagykanizsa, NK Gančani, NK Čarda, Lenti TE

Végső sorrend:

  1. PVSK 1
  2. PVSK 2
  3. NK Gančani
  4. FC Nagykanizsa
  5. NK Nafta 1903 1
  6. Lenti TE
  7. NK Čarda
  8. NK Nafta 1903 2
  9. NK Planika Turnišče

Egyéni díjak:

  • Legértékesebb játékos: Bozó Márk (PVSK 1)
  • Legjobb góllövő: Fodor Levente (PVSK 1) – 5 gól
  • Legjobb kapus: Holenka Márton (PVSK 1)

A díjakat Novinić Mitja, a felnőtt csapat játékosa adta át az ifjú focistáknak.