NEM LETT GYŐZTESE A NAFTA – SVOBODA BARÁTSÁGOSNAK

Tim Ch. Farkaš

NAFTA 1903 3:3 (1:1) SVOBODA LJUBLJANA

42′ PAKU, 70′ MALEŠEVIĆ, 87′ VINKO (11M)

3. FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS | 18:00 | SZERDA | 2020.01.29. | MŰFŰVES FOCIPÁLYA | LENDVA

Tegnap került sor a felnőtt csapatunk harmadik és egyben az első hazai felkészülési mérkőzésére. A kék-fehérek a ljubljanai harmadosztályos Svobodat fogadták vendégül, éspedig az általános iskola melletti műfűves focipályán. Annak ellenére, hogy kilencven perc után nemlett győztese a meccsnek, igen érdekesnek bizonyult, hiszen mindössze hat gólt láttunk.

A következő barátságos mérkőzést a Nafta szombaton 13:00 órakor játssza hazai pályán, a varazsdi harmadosztályos Varteks ellen.

A tegnapi kezdő tizenegy Svoboda ellen. Minden játékos 45 percet töltött a pályán.