KIVÁLÓ HARMADIK LETT AZ U13-AS CSAPAT MURASZERDAHELYEN

Tim Ch. Farkaš

NEMZETKÖZI TEREMTORNA U13 | 08:00 | SZOMBAT | 2019. november 23. | MURASZERDAHELYI SPORTTEREM | MurASZERDAHELY

Gerenčer Borut csapata tegnap délelőtt egy nemzetközi teremtornán vett részt a Horvát Muraszerdahelyen.

Az ijfú “Naftások” kiválóan rajtoltak a tornába, hiszen megnyerték mindhárom csoportmeccsüket. Erre újabb győzelmet arattak, ezúttal a Gančani (Lendvarózsahely) csapata ellen a negyeddöntőben (5:4 tizenegyesek után). Sajnos az elődöntőben verséget szenvedtek, hiszen a varazsdi Varteks erősebbnek bizonyult (2:1). Végül a kék-fehérek győzni tudtak a harmadik helyre szóló mérkőzésen, amelyen 3:0-ra verték meg a Sveti Martin na Muri csapatát (Muraszentmárton).

A tornán 16 csapat vett részt. Az 1. helyzést a csáktornyai Sloga szerezte meg, második pedig a Varteks lett.

A Nafta 1903 csapata: Herženjak, Vučko, Pamič, Horvath, Hertl, Becze, Vida, Somi, Slavič és Kuhar.

Gratulálunk a kiváló harmadik helyezés megszerzéséhez!