GYŐZÖTT AZ U17 ÉS AZ U19 JARENINA FELETT

Tim Ch. Farkaš

Az U17 és az U19 csapata szombaton, a 2. SKL/SML 11. fordulójában, a Jareninat fogadták vendégül a Hotizai Sportparkban. Mindkét utánpótlási csapat jó teljesítményt nyújtott és végül győzni is tudott.

A következő két mérkőzésre vasárnap 12:00 illetve 14:00 órakor kerül sor, amikor a két legidősebb utánpótlási csapatunk a Dravogradnál fog vendégeskedni.

U17 | Nafta 1903 1:0 (0:0) Jarenina

64′ Glogovec (11m)

2. skl | 11. forduló | 11:00 | szombat | 2019.10.19. | Hotizai sportpark | Hotiza

KEZDŐ 11:
ANDRAŠEC (V), PARTLIĆ, ŠKRABAN (K), LISJAK, SOBOČAN, PIŠKOR, MEZGA, GLOGOVEC, PEČARKO, škrilec, kodba
KISPAD:
JANŽA (V), GAVRILOVIĆ, gabor, utroša, GERIČ

Az első félidőben főleg a vendégek domináltak. Kitudtak játszani maguknak több veszélyes helyzetett, de szerencsére egyiket sem tudták érvényesíteni. Az első félidőben való roszabb teljesítmény után a lendvai csapat a folytatásban felébredt és sokkal jobb játékot produkált. Miután a kék-fehérek az adódott gólhelyzeteket nemtudták berúgni végül a 64. percben mégis gólhoz jutottak. Gyors ellentámadás utan a labda Glogovechez került, aki maga fútott az ellenfél kapuja felé. A Jarenina kapusának sikerült megállítani a lendvai támadót, ám helytelenül, így a játékvezető büntetőt itélt a Nafta számára, amelyet végül Glogovec érvenyesített. A kapott gól után a vendégek teljes offenzívát indítottak a hazai kapu felé, ám az ifjú “Naftások” sikeresen védekeztek.

U19 | Nafta 1903 3:1 (1:1) Jarenina

6′ Lesar, 65′ Vurušić, 83′ Šimunković

2. sml | 11. forduló | 13:00 | szombat | 2019.10.19. | Hotizai sportpark | Hotiza