Mladi upi: Poraz proti Turnišču

Mladi upi lendavske Nafte 1903 so se tokrat v gosteh pomerili proti ekipi Turnišča. Na tamkajšnji zelenici so izgubili z rezultatom 2:0.

Ekipa U-13 je doživela poraz proti NK Turnišču. Naši fantje so bolje začeli tekmo, vendar niso uspeli zadeti, nakar so prejeli zadetek po protinapadu. Zatem sta obe ekipi imeli priložnosti za zadetek, vendar se rezultat do polčasa ni spremenil. V drugem so si “naftaši” priigrali še več priložnosti, vendar je njihov vratar ustavil vse strele proti golu domačinov. Končni rezultat tekme je bil 2:0 za domačine.

Az U-13-as csapatunk elkönyvelte első vereségét a ligában. Csapatunk jól kezdte a mérkőzést, de a helyzeteket nem sikerült kihasználni. Egy kontratámadás után a hazai csapat jutott előnyhöz. Ezután mindkét csapat ujabb helyzeteket alakított ki, de az álás nem változott a félidő előtt. A második félidőben csapatunk újabb lehetőségekhez jutott az eggyenlítésre, de a hazaiak kapusa remek napot foott ki és minden alkalommal hárítani tudott. A végeredmény Turnišče – Nafta 2:0.