Prijateljska tekma selekcije U13

Svojo drugo prijateljsko tekmo so odigrali igralci selekcije U-13. Na umetni travi v Lendavi so se pomerili z vrstniki iz Veržeja.

Ekipa Veržeja je več napadala in imela žogo več v svoji posesti. Kljub temu so naši igralci povedli z 2:0. Zadela sta Vito Vugrinec in Gábor Mihályka. V drugem polčasu je bila igra izenačena, gostje so uspeli izenačiti in z golom minuto pred koncem, povedli z 2:3. Gostje so nato v sodnikovem podaljšku dosegli še gol za končnih 2:4.

Második mérkőzését játszotta le pénteken a Nafta U-13-as csapata. Az ellenfél a Verzsej volt, aki a muraszombati körzeti ligában versenyez. A mérkőzés Lendván a műfüves pályán játszódott le. A vendégek kezdték jobban a mérkőzést és bírtokolták többet a labdát. Ennek ellenére a mi csapatunk szerezte meg a vezetést. Vugrinec Vito és Mihályka Gábor góljaival 2:0 volt az álás a félidőben. A második játékrészben sikerült a vendégeknek kieggyenlíteni. Egy kezezést követően, a vége előtt egy percel, a vendégek egy büntetőből meg is szerezték a vezetést. A 4:2 végeredményt a hosszabításban egy ellentámadásból szerzett góllal álították be a vendégek.