Selekcija U-7 uspešna na turnirju v Odrancih

Tako kot vse selekcije lendavske Nafte 1903, tudi naša najmlajša ekipa (U-7) pod taktirko trenerja Silvestra Bažike pridno trenira in se udeležuje turnirjev.

Po preloženem turnirju prejšnji teden so tokrat odigrali svoj drugi turnir v tej sezoni v Odrancih. Pomerili so se proti domačinom in proti ekipi Planika iz Turnišča. Medtem, ko so prvo srečanje proti Odrancem izgubili, so se na drugi tekmi veselili prve zmage letos. Ekipo Turnišča so premagali z rezultatom 5:2 kljub dejstvu, da so prvi polčas zaostajali z 0:2. Naj omenimo, da se tekme v kategoriji U-7 igrajo 2×10 minut. Sicer se rezultati v tej kategoriji ne beležijo, vendar je to kljub vsemu lepa spodbuda za naprej. Čestitke fantom, obenem pa sporočamo, da bo naslednji turnir odigran v torek, v Dolgi vasi.

Ahogy a többi fiatal korosztály csapatok ugy a legfiatallabb U-7-es csapatunk is szorgalmasan edz és részt vesz a tornákon Bažika Silvester edző vezetésével. A mult heti elhalasztott torna után ezen a héten Odrancin játszották le második tornájukat. Két ellenféllel mérkőztek meg és pedig Odranci és Turnišče csapatával. Az első mérkőzést a hazaiak ellen elveszítették, a másodikon pedig sikerült győzniük 5:2 végeredményel annak ellenére, hogy az első félidő 0:2-es hátrányal végződött. Említsük meg, hogy az U-7-es mérkőzések 2×10 percig tartanak. Igaz, hogy az eredményeket ebben a korosztályban hívatalosan nem vezetik, de ez a siker egy nagy motiváció a további munkára. Gratulálunk a fiúknak és egyben  közöljük, hogy a következő U-7-es torna kedden Hosszúfaluban lesz megtartva.